СВЯТІСТЬ – МІЙ РЕЗУЛЬТАТ ХРИСТИЯНСЬКОГО ЖИТТЯ
Отже, я, в'язень у Господі, прошу вас, щоб ви поводилися гідно звання, до якого були покликані, з усякою покірністю і лагідністю, з довготерпінням, у любові підтримуючи одне одного, намагаючись зберігати єдність духа в союзі миру. Одне Тіло й один Дух, – як і були ви покликані в одній надії вашого покликання. Один Господь, одна віра, одне хрещення, один Бог і Отець усіх, Який над усіма, і через усіх, і в усіх [нас]. А кожному з нас дана благодать згідно з даром Христа.
ЕФЕСЯН 4:1-7
-Святість – це результат нашого щоденного життя з Богом.
-Це практика того що нам відкриває про нас БІБЛІЯ: ПРАВЕДНІСТЬ ТА ВІРА.
-Святість виявляється у тому, як ми поводимося, говоримо, ставимося до інших.
-ПРАВЕДНІСТЬ – ЦЕ ТЕОРИТИЧНА ЧАСТИНА
-СВЯТІСТЬ – ЦЕ ПРАКТИКА!!!
- 1.Живіть гідно вашого покликання
Отже, я, в'язень у Господі, прошу вас, щоб ви поводилися гідно звання, до якого були покликані.
Павло говорить що наше життя повинно відображати в собі ті Божі принципи які Господі дає нам у Біблії.
Павло говорить: ти не просто випадково тут. Бог вибрав тебе щоби ти представляв Його.
«ЖИТИ ГІДНО» - це не ідеальність. Ми не зможемо з вами ідеальними бути. Це про наші вчинки, слова, життєвий вибір, рішення, які показують що я з Христом.
ПРИКЛАДИ:
- -На роботі: ти не обманюєш людей не лінтяй не провокуєш скандали а на оборот через працю показуєш хороший результат.
- -У сім'ї: ти не «гість» а дбаєш про свій дім. Не просто на своїй хвилі живеш мені – моє…
Задайте собі питання: що сьогодні не так в мені із цього списку? Що слід підправити?
- 2.Працюйте над своїм характером
з усякою покірністю і лагідністю, з довготерпінням, у любові підтримуючи одне одного
Багато проблем і негараздів у нашому житті із – за нашого характеру. Коли ми не будемо працювати над собою будем програвати і мати проблеми.
ПОКОРА – перемагайте гордість. Не ставите себе вище інших. Не думайте що все повинно крутитися навколо вас.
Ми не ідеальні! Але ми повинні працювати над собою і дозволити Богу працювати над нами.
ЛАГІДНІСТЬ – контролюй своє внутрішнє (Я), контролюй себе, свої емоції.
Лагідність – це не боягузтво, це вміти бути виваженим, спокійним, тримати себе в руках, коли насправді все не так.
Лагідність – це якість яка виходить із впевненості в собі, яка побудована на довірі до Бога.
ДОВГОТЕРПІННЯ – не падай в нерви. Не кричи. Якщо насправді все важко. Вмій опановувати свій гнів.
Довготерпіння це не означає – терпи якось буде!
Довготерпіння – це той момент коли надія, віра, терпіння, довіра до Бога – переплітаються в одне, формуючи мою довіру на Бога. Він вмішається! Перемога буде! Я повинен бути сильний.
Довготерпіння – це не коли ти всіх хочеш побити, вигнати, наказати. Це момент дати шанс!
ВСЕ ЦЕ НЕ МОЖЛИВО БЕЗ ВАЖЛИВОГО КОМПОНЕТУ – ЛЮБОВ!!!
у любові підтримуючи одне одного
ЛЮБОВ – це коли не моє я в центрі уваги. Любов – коли я готовий щось зробити задля когось. Десь поступитися. Десь знайти інших шлях для вирішення конфлікту.
ОСНОВОЮ ДЛЯ ЦИХ ВСІХ ЗМІН ПАВЛО НАЗИВАЄ: ПРИНЦИП ЄДНАННЯ
4:4-6
намагаючись зберігати єдність духа в союзі миру. Одне Тіло й один Дух, – як і були ви покликані в одній надії вашого покликання. Один Господь, одна віра, одне хрещення, один Бог і Отець усіх, Який над усіма, і через усіх, і в усіх [нас].
Якщо ми говоримо що ТАК і АМІНЬ! Це нас об'єднує і ми це визнаємо саме це говорить що ми церква Христа! Ми об'єднані цими принципами задля служіння! Це ті принципи які проявляються кожен раз коли ми збираємось як церква.
АЛЕ ПАВЛО ЦЕ НЕ ТАК ПРОСТО ГОВОРИТЬ! ВІН ЦИМИ СЛОВАМИ ПІДВОДИТЬ ЛІНІЮ:
- -Якщо ми злі, ображені
- -Між нами конфлікти, не прощення, заздрість.
- -Злі наміри один проти одного
- -Ми в гніві живемо тут один на одного
ТО СТОЇТЬ ПИТАННЯ – А ЩО НАС НАСПРАВДІ ТОДІ ТУТ ОБЄДНУЄ? Павло каже немає логіки у цьому! Як можна говорити що ми цим об'єднані адже це ті речі які ведуть до:
- -Перемоги, миру, зцілення, примирення.
ТОМУ ПАВЛО ГОВОРИТЬ – ЯКЩО ТИ ТУТ ТИ ЧАСТИНА ОДНОГО!!! А ЯКЩО ТИ ЧАСТИНА ОДНОГО МІНЯЙ НЕГАТИВНІ ОБСТАВИНИ!!! ЧАС ЗЦІЛЮВАТИСЯ!!! ПЕРЕМАГАЙ ГОРДІСТЬ!!!
А кожному з нас дана благодать згідно з даром Христа.
4:7
Є причина! БЛАГОДАТЬ ХРИСТА!
Вам подарували Айфон. Це класно. Це круто! Але це не все. Ще треба зарядка, скло поклеїти, чехол купити, комусь допомога все налаштувати, інструкцію почитати. Як багато треба ще щоби цей подарок працював.
Ефесянам 4:7 – БЛАГОДАТЬ СПАСІННЯ, ВІДКУПЛЕННЯ, ПРАВЕДНІСТЬ – наш подарунок.
Ефесянам 4:1-6 – це ті дії які нам слід зробити задля цього подарунка.
Можна знати 4:7 – але цим не жити!
Що сьогодні мішає мені так жити? Давайте розберемось в собі? Давайте щось міняти!