МИ ЧАСТО ЧУЄМО ТАКІ СЛОВА:

  • -Як пробачити його після всього цього?
  • -Після того що зробили мені я маю пробачити?

ЩО ТАКЕ ПРОЩЕННЯ?

Це звільнення людини від обов'язку покарання, який був накладений на неї за зроблене зло.

НЕ ПРОЩАТИ – означає стати заручником цієї проблеми, образи.

КОЛИ МИ ГОВОРИМО ПРО НЕ БАЖАННЯ ПРОЩАТИТО ЗАРУЧНИКАМИ СТАЮТЬ НЕ ТІ ХТО ПРИЧИНИВ НАМ ОБРАЗУ, ЗЛО, ПРОБЛЕМУ – А ЗАРУЧНИКОМ СТАЮТЬ САМЕ ТІ РЕЧІ, ЯКІ Є ВАЖЛИВИМИ У НАШОМУ ЖИТТІ:

  • -Любов, доброта, радість, повага.

МИ ВТРАЧАЄМО ЦЕ ВСЕ. У НАС НЕМАЄ МИРУ!

У НАС НЕМАЄ НАДІЇ!

І як би ми не крутили ми СТАНЕМО ПЕРЕД УМОВОЮ:

  • -ПРОСТИТИ! АБО ЗАЛИШИТИСЬ В НЕ ПРОЩЕННІ!!!

Дух не прощення – блокує любов, радість, мир…